top of page

LINIA TYTAN ONE

PROTECHNIKA Łuków Sp. z o.o. wprowadza do oferty innowacyjną linię do produkcji paliwa alternatywnego RDF w formie pelletu TYTAN ONE.

Linia składa się z trzech integralnych podzespołów. Pierwszy z nich służy do przygotowania surowca do granulacja. Jest to część susząco-rozdrabniająca a w jej skład wchodzą: dozownik wapnia -CaO, suszarnia o mocy 0,6 MW, generator impulsów (higienizacja), młyn frezowy, cyklon wraz ze śluzą podcyklonową i zbiornikiem buforowym z układem mieszająco-podającym.

Druga część podzespołów należących do linii tworzy podzespół aglomeracyjny. Zadaniem tej części linii za pomocą wysokiego ciśnienia i podwyższonej temperatury jest aglomeracja przygotowanej frakcji. Elementami podzespołów są: podajnik ślimakowy i granulator wraz z kondycjonerem. Tutaj granulowanie będzie przebiegać przy zastosowaniu hartowanych w innowacyjny sposób matrycach.

Trzecia, ostatnia część linii tworzy podzespół chłodząco-stabilizujący. Odpowiada on za schłodzenie uzyskanego granulatu oraz jego przesianie i odpylanie. W jego skład wchodzą: przesiewacz, schładzalnik poziomy oraz stacja odpylająca.

Oferta - LINIA TYTAN ONE

bottom of page