Protechnika jest liderem branży w zakresie projektowania i przetwarzania odpadów, recyklingu, przetwarzania biomasy, sprzętu rolniczego i leśnego. Wszystkie nasze produkty są solidne, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika. Kładziemy nacisk na przepustowość, wydajność i łatwość serwisowania naszych urządzeń. Dzięki pasji i prawie 20-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie sprostać śmiałym wyzwaniom, rozwijać maszyny i rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz procesów produckyjnych naszych klientów.

Nasza oferta maszyn i rozwiązań zapewnia wydajną produkcję, niskie koszty operacyjne i łatwość konserwacji, dzięki czemu użytkownicy końcowi z pewnością znajdą właściwą maszynę do swoich zastosowań.

Nasza szeroka gama maszyn i rozwiązań obsługuje wszystkie typy odpadów od tworzyw sztucznych przez drewno, metal, gume, biomase, RDF, SRF do suchego osadu ściekowego i obejmuje: Brykieciarki RDF; sita dyskowe; perforatory; separatory powietrza i magnetyczne; młyny; rozdrabniacze dwu i cztero wałowe; przenośniki ślimakowe i taśmowe; sprzęt do produkcji biopaliw; granulatory; rębaki; chłodnice peletu; cyklony i wiele więcej.

 

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą sprzętu eksploatacyjnego, akcesoriów, części i innych materiałów używanych w wielu branżach, takich jak recykling, produkcja paliw alternatywnych, przemysł drzewny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł metalowy i przemysł spożywczy. Specjalizujemy się w produkcji noży przemysłowych wykorzystywanych w procesie rozdrabniania odpadów, produkcji paliw alternatywnych i recyklingu. Produkujemy noże koronowe, noże stałe i obrotowe, noże do rozdrabniaczy wielowałowych, sita, akcesoria maszynowe (śruby, nakrętki ,zaciski nożowe, uchwyty nożowe ) i wiele innych.

Protechnika
PassionDriven
Technology
DLACZEGO MY

Bezproblemowa integracja

Bezproblemowa integracja z Twoją aktulaną instalacją, biorąc pod uwagę Twoje obecne potrzeby produkcyjne i zapewniając twój sukces.

Łatwe uruchomienie i działanie

Kompleksowe zarządzanie projektem instalacji Twojego sprzętu. Uruchomienie systemu i szkolenie przez wyspecjalizowanych techników.

Serwis i części.

W pełni zaopatrzony magazyn wyrobów gotowych gwarantuje szybką obsługę oraz błyskawiczną dostawę części zamiennych.

OSTATNIE NAGRODY

 Złoty Medal Targów Pol Eco System 2018

Rozrywarka worków

 Złoty Medal Targów  2019 EKOTECH

BRYKIECIARKA RDF

Złoty Medal Targów Pol Eco System 2017

 Złoty Medal Targów  2018 EKOTECH